Акт про партнерство підписали з мером міста Прущ – Гданський.
Про це повідомляє Куп’янська міська військова адміністрація, передає Куп’янськ.
Вчора, 15 червня, мер польського міста Прущ – Гданський підписав з начальником Куп’янської МВА Андрієм Беседіним акт про партнерство. Таким чином два міста стали побратимами.
Партнерство дозволить допомагати Куп’янську у відбудові та подальшому розвитку. Два міста зможуть обмінюватися досвідом.
Зокрема це стосується розбудови місцевого самоврядування, реалізування спільних проєктів, ініціатив, збагачення духовного та культурного життя міст, а головне – це дозволить зробити внесок у розвиток об’єднаної Європи.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




