Дівчата виступали 3 травня на Панязі – так місцеві називають головну пішохідну вулицю міста, яка на день перетворилася на суцільну сцену з музикантами та ярмарками.
Про це повідомляє начальник Куп’янської МВА Андрій Беседін, передають новини Куп’янська.
На запрошення польського мера ліцеїстки підготували вокально-танцювальні номери.
Окрім виступів, дівчата просто відпочили – гуляли старовинним центром, знайомилися з польською культурою та набиралися емоцій, яких зараз так бракує в рідному місті.
У мерії Куп’янська кажуть, що такі поїздки – це найкращий спосіб нагадати за кордоном, що наше місто-герой живе і має талановиту молодь.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




