На Харківщині готуються до опалювального сезону

Уряд виділив у червні на це 2,5 мільярдів гривень.

Про це повідомляє Харківська ОВА, передає Куп’янськ.

Днями Харківську область відвідав Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль та обговорив з представниками влади Харківщини підготовку до опалювального сезону.

Рекомендуємо

У червні Уряд вже виділив Харківщині додаткові 2,5 млрд грн для проходження опалювального сезону. Зараз на відновлення теплопостачання Харкова виділили ще 1,9 мільярдів.

Гроші виділили у рамках гранту Світового банку. На них закуплять обладнання та проведуть необхідні роботи.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів