Уряд виділив у червні на це 2,5 мільярдів гривень.
Про це повідомляє Харківська ОВА, передає Куп’янськ.
Днями Харківську область відвідав Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль та обговорив з представниками влади Харківщини підготовку до опалювального сезону.
Рекомендуємо
У червні Уряд вже виділив Харківщині додаткові 2,5 млрд грн для проходження опалювального сезону. Зараз на відновлення теплопостачання Харкова виділили ще 1,9 мільярдів.
Гроші виділили у рамках гранту Світового банку. На них закуплять обладнання та проведуть необхідні роботи.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




