На Куп’янщині обговорили важливі питання щодо газу, світла, води, опалювального сезону, а також евакуації.
Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передають новини Куп’янська.
У восьми громадах Куп’янського району мешкає понад 32 тисячі 257 жителів. Станом на початок жовтня, в районі проживає 2780 дітей.
Через російські обстріли 46 населених пунктів залишилися без газу, зокрема Ківшарівка та Курилівка. 20 населених пунктів – без світла. Частково без електрики – понад 6 тисяч точок обліку в Петропавлівці, Кіндрашівці та Ківшарівці. Ворог зокрема обстрілює енергетиків під час роботи.
Опалювальний сезон буде складним. Загроза для життя людей залишається високою. Людей закликають евакуюватися. На Харківщині планують розгорнути додаткові 6 тисяч місць для переселенців у місцях тимчасового проживання.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




