На Харківщині ворог просунувся в бік Куп’янська.
Про це інформує DeepState.
Аналітики DeepState зафіксували помітне просування російських військ у напрямку Куп’янська. За оновленими картами, окупанти зайняли частину території біля Борівської Андріївки, що на південний схід від Богуславки в Ізюмському районі.
Між зображеннями карти за 2 і 3 листопада 2025 року видно, що сіра зона скоротилася, а ділянка біля Борівської Андріївки тепер позначена як під контролем російських сил. Це свідчить про чергову спробу ворога посунути лінію фронту в бік Куп’янського напрямку.


Ситуація на цьому відрізку залишається напруженою — ЗСУ продовжують тримати оборону та не дозволяють окупантам розширити плацдарм.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




