У смт Шевченкове відновили електропостачання

Частини села Шевченкове Куп’янського району були відрізані від електропостачання внаслідок російського ракетного обстрілу 20 листопада.

Пошкоджено ЛЕП 10 кВ та 0,4 кВ. Внаслідок обстрілу знеструмлено близько 800 жителів населеного пункту.

Фахівці «Харківобленерго» оперативно приступили до роботи, і на цей час було відновлено живлення у споживачів, які знеструмилися.

Рекомендуємо

Нагадаємо, у ніч на 20 листопада окупанти завдали ракетного удару по селу Шевченкове Куп’янського району із системи С-300. Ворожі боєприпаси влучили у двоповерховий житловий будинок.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів