Окупанти завдали чергового удару по Купʼянську. На цей раз по працівникам, які чинили світло.
Про це повідомляє Міненерго, передає Куп’янськ.
Ворог завдав удару по Куп’янську, коли у місті виконувалися ремонтні роботи електромережі. Під обстріл потрапили енергетики. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Попри постійну загрозу обстрілів та ризики для свого здоровʼя та життя, енергетики мужньо виконують свою роботу, щоб люди почували себе комфортніше.
Протягом доби на Харківщині заживили майже тисячу абонентів, з яких 50 споживачів отримали світло вперше з початку повномасштабної російської агресії.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




