Окупанти обстріляли на Великдень багатоповерхівку у Куп’янському районі, та залишив без газу кілька родин.
Про це повідомляє Харківська філія “Газмережі”, передають Новини Куп’янська.
Окупанти обстріляли у Ківшарівці газопровід в одній з багатоповерхівок. Вся газова система будинку була пошкоджена уламками від обстрілу.
Газовикам довелося відремонтувати підвідний газопровід, обстежити та випробувати всю газову систему будинку, а також ліквідувати пошкодження на мережах.
7 травня “Газмережі” повідомили, що газопостачання повернули 44 родинам, які мешкають в цій багатоповерхівці. На жаль, є квартири, які було повністю знищено.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




