У Ківшарівці відновили газ у пошкодженій багатоповерхівці, яку рашисти обстріляли на свята

Окупанти обстріляли на Великдень багатоповерхівку у Куп’янському районі, та залишив без газу кілька родин.

Про це повідомляє Харківська філія “Газмережі”, передають Новини Куп’янська.

Окупанти обстріляли у Ківшарівці газопровід в одній з багатоповерхівок. Вся газова система будинку була пошкоджена уламками від обстрілу.

Рекомендуємо

Газовикам довелося відремонтувати підвідний газопровід, обстежити та випробувати всю газову систему будинку, а також ліквідувати пошкодження на мережах.

7 травня “Газмережі” повідомили, що газопостачання повернули 44 родинам, які  мешкають в цій багатоповерхівці. На жаль, є квартири, які було повністю знищено.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів