Він став «топ-менеджером» при Купʼянській окупаційній залізниці.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передає Куп’янськ.
Під час окупації Купʼянської громади, 47-річний місцевий мешканець добровільно зголосився працювати на загарбників. Він посів посаду «начальника «Службы коммерческой работы и маркетинга» в окупаційній залізниці.
Він контролював інвентаризації основних засобів та товарно-матеріальних цінностей, проводив перевірки комерційної роботи станцій, а також керував процесом усунення недоліків.
Всю роботу колаборант виконував відповідно до вказівок окупаційної влади, за чинниками російського законодавства.
Чоловіка затримали та найближчим часом судитимуть.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




