Ворог продовжує полювати на спецслужби, які рятують цивільних на Купʼянщині. З кожним днем у прифронтових населених пунктах стає все небезпечніше.
Про це повідомляють новини Куп’янська з посиланням на поліцію Харківської області.
11 вересня окупанти атакували автомобіль швидкої допомоги у селі Ківшарівка Купʼянського району.
Як наслідок – постраждали двоє членів екіпажу – парамедикиню контузило, а медичний технік отримав сильний стрес.
Того ж дня росіяни вдарили fpv-дроном по службовому автомобілю поліції. Це сталося біля села Осинове.
В момент влучання, в машині знаходилися пʼятеро поліцейських, трьох з них – було поранено.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




