Росія обстріляла на Купʼянщині медиків і поліцейських в один день

Ворог продовжує полювати на спецслужби, які рятують цивільних на Купʼянщині. З кожним днем у прифронтових населених пунктах стає все небезпечніше.

Про це повідомляють новини Куп’янська з посиланням на поліцію Харківської області.

11 вересня окупанти атакували автомобіль швидкої допомоги у селі Ківшарівка Купʼянського району.

Рекомендуємо

Як наслідок – постраждали двоє членів екіпажу – парамедикиню контузило, а медичний технік отримав сильний стрес.

Того ж дня росіяни вдарили fpv-дроном по службовому автомобілю поліції. Це сталося біля села Осинове.

В момент влучання, в машині знаходилися пʼятеро поліцейських, трьох з них – було поранено.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів