Окупанти поцілили по авто з людьми у Куп’янську – двоє цивільних загинули

Ворог продовжує вбивати мирних мешканців Куп’янська – полює за цивільними машинами на трасі.

Про це повідомляють новини Купʼянська з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

Сьогодні, 14 серпня, російські військові завдали удару по цивільному автомобілю на в’їзді до Куп’янська. Це сталося прямісінько на трасі, якою їхали люди.

Рекомендуємо

На жаль, внаслідок ворожої атаки загинули двоє людей, один з яких – водій. Мова йде про 69-річних чоловіка і жінку, які так і не доїхали до міста.

Також було поранено 76-річну пасажирку. Вона отримала вибухові поранення і опинилася у лікарні у стані середньої тяжкості. Зараз постраждала отримує всю необхідну медичну допомогу.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів