Ексчиновник залізниці на Куп’янщині постане перед судом за співпрацю з окупантами

Черегового колаборанта збираються судити на Харківщині, який під час окупації активно допомагав ворогу.

Про це повідомляють новини Купʼянська з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

48-річний зрадник добровільно погодився на співпрацю та посів посаду «заместителя генерального директора по инфраструктуре государственного предприятия «Купянская железная дорога».

Рекомендуємо

1 липня 2022 року він уклав «трудовий контракт» із керівником псевдопідприємства, а потім почав допомагати із забезпеченням роботи залізничної інфраструктури на Куп’янщині.

Що саме він робив?

  • координував діяльність і розвиток підрозділів шляхових господарств, електропостачання, сигналізації та зв’язку;
  • контролював розробки з впровадження пропозицій та програм технологічного і технічного розвитку підприємства;
  • відповідав за матеріальні цінності псевдопідприємства;
  • забезпечував, щоб залізниця працювала на ворога.

За його посібництво окупанти могли перевозити військову техніку, боєприпаси тощо. Зараз він у розшуку, ховаючись десь в рф. Його планують судити заочно.

Підпишись на новини Куп'янська
Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів