На Куп’янщині внаслідок ворожого обстрілу постраждали двоє цивільних, – Синєгубов

Протягом останньої доби ситуація на Харківщині залишається напруженою. Ворог активізував свої дії в прикордонних та прифронтових громадах Богодухівського, Харківського, Чугуївського та Куп’янського районів області.

Як повідомив голова ОВА Олег Синєгубов, особливо жорстокі бої тривають на Куп’янському напрямку. Наших захисників нічого не зупиняє, вони утримують свої позиції та ефективно нищать живу силу і техніку агресора. Ворог не має можливості просуватися далі.

На жаль, військові дії не обходять стороною мирне населення. У селі Кучерівка Куп’янського району 51-річний цивільний чоловік отримав поранення внаслідок ворожого обстрілу. Його стан оцінюється як важкий, і він зараз перебуває в лікарні.

Рекомендуємо

Також у селі Петропавлівка Куп’янського району 68-річна жінка зазнала поранення через ворожий обстріл. Жінка була негайно госпіталізована.

Ці події ще раз нагадують нам про жорстокість війни та важливість підтримки та об’єднання в цей важкий час. Наші захисники продовжують відважно боротися, а мирне населення потребує підтримки та захисту.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів