Коли місто було в окупації, вона не просто залишилася, а сама прийшла до росіян проситися на роботу.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Куп’янська.
Зрадниця працювала в окупаційному МВС, патрулювала вулиці, переписувала справи під російські закони і навіть охороняла лінійку 1 вересня в місцевій школі.
За відданість окупанти платили їй 60 тисяч рублів на місяць.
Коли ЗСУ почали звільняти Харківщину, жінка втекла до росії. Тепер вона офіційно не капітан, а засуджена злочинниця без майна в Україні, на яку чекають грати, щойно вона перетне кордон або повернеться додому.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




