З російського полону повернувся мешканець Куп’янщини, який обороняв Вільхівку

Також разом з ним повернувся з полону харків’янин.

Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, передає Куп’янськ.

25 червня відбувся черговий обмін військовополоненими. З російського полону додому повернулися 90 наших оборонців. Серед них нацгвардійці, прикордонники, представники ВМС, ЗСУ та тероборони.

Рекомендуємо

Зокрема обміняли двох мешканців Харкова та Куп’янщини 2000 та 2001 року народження. Хлопці потрапили у полон, захищаючи Вільхівку.

Також вдалося обміняти 59 оборонців Маріуполя, включаючи бійців, що вийшли з «Азовсталі» і нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів