Дитина взагалі не мала там перебувати, адже офіційно дітей у місті вже бути не повинно.
Про це повідомляє голова ХОВА Олег Синєгубов, передають новини Куп’янська.
Багато хто з місцевих до останнього ховається від перевірок, ігноруючи небезпеку. Лише коли стає зовсім гаряче, люди нарешті виходять на зв’язок і погоджуються їхати.
Рекомендуємо
Зараз у Куп’янську залишаються ще 377 людей. Служби працюють над тим, щоб знайти кожного, хто досі ховається у підвалах, і переконати їх виїхати.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




