З Куп’янська вивезли 12-річного хлопчика, якого там не мало бути

Людей із Куп’янська продовжують витягати з-під обстрілів. Днями з міста евакуювали 12-річного хлопчика.

Дитина взагалі не мала там перебувати, адже офіційно дітей у місті вже бути не повинно.

Про це повідомляє голова ХОВА Олег Синєгубов, передають новини Куп’янська.

Багато хто з місцевих до останнього ховається від перевірок, ігноруючи небезпеку. Лише коли стає зовсім гаряче, люди нарешті виходять на зв’язок і погоджуються їхати.

Рекомендуємо

Зараз у Куп’янську залишаються ще 377 людей. Служби працюють над тим, щоб знайти кожного, хто досі ховається у підвалах, і переконати їх виїхати.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів