Медиків та пацієнтів евакуювали. На щастя, обійшлося без жертв.
Про це інформує голова Харківської ОДА, передає Куп’янськ.
Минулого вечора окупанти скинули на Великий Бурлук керовані авіабомби. Є влучання у місцеву лікарню. Внаслідок обстрілу, пошкоджено фасад, вікна та дах.
На щастя, персонал та пацієнти встигли вчасно відреагувати на оповіщення повітряної тривоги. З медзакладу евакуювали 38 осіб, з яких – 5 працівників установи.
Частину пацієнтів розмістили в інших закладах. Декого відправили на амбулаторне лікування, відповідно до показань медиків.
За інформацією ДСНС, постраждали четверо цивільних людей. Але їм надали першу допомогу на місці.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




