Волонтери передали аварійно-рятувальний автомобіль пожежникам на Харківщині

11 січня автомобіль отримали рятувальники у с. Козача Лопань Харківського району.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС Харківської області, передає Куп’янськ.

За допомогою волонтера і громадського діяча Олега Абрамичева, письменника, поета і музиканта Сергія Жадана, берлінського ПЕН-центру, під патронатом начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка та радника Дергачівського міського голови Євгена Котенка пожежники отримали у користування аварійно-рятувальний автомобіль «IVECO MAGIRUS 120-25».

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів