Росіяни перетворили підземелля на таку собі підземну фортецю і просто відсиджуються там, не виходячи на поверхню.
Про це повідомляє речник Угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов, передають новини Куп’янська.
Військові пояснюють, що штурмувати цей підвал і ризикувати нашими хлопцями зараз немає сенсу.
Ворожа група заблокована, нікуди не переміщується і фактично просто створює ілюзію “присутності” для російських звітів.
Як кажуть у Силах оборони, окупанти там рано чи пізно “закінчаться” самі по собі.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




