У ЗСУ розповіли про 20 окупантів, які засіли в підвалах Куп’янська: чому їх не можуть вибити

Сили оборони майже повністю контролюють Куп'янськ, проте в підвалі розбитої лікарні залишаються заблокованими близько 20 росіян.

Росіяни перетворили підземелля на таку собі підземну фортецю і просто відсиджуються там, не виходячи на поверхню.

Про це повідомляє речник Угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов, передають новини Куп’янська.

Військові пояснюють, що штурмувати цей підвал і ризикувати нашими хлопцями зараз немає сенсу.

Рекомендуємо

Ворожа група заблокована, нікуди не переміщується і фактично просто створює ілюзію “присутності” для російських звітів.

Як кажуть у Силах оборони, окупанти там рано чи пізно “закінчаться” самі по собі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів