У Купʼянську-Вузловому ворог пошкодив навчальний заклад, а на Вільхуватку скинув авіабомбу

Окупанти продовжують тероризувати Купʼянський район.

Про це повідомляє поліція Харківської області, передає Куп’янськ.

26 квітня росіяни обстріляли Купʼянськ-Вузловий з РСЗВ «Ураган» та завдали значних руйнувань.

Рекомендуємо

Вони пошкодили навчальний заклад, майно будинку науки та техніки, приватні будинки та лінію електромережі.

Того ж дня ворог скинув авіабомбу ФАБ-250 з модулем УМПК. Бомба влучила у лісозахисну смугу на відкритій території. Пошкоджено лінії електропередач.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів