Працівник харківського вишу очолював село на Куп’янщині під час окупації: що з ним стало

Методист харківського університету перебував у селі Западне і вирішив зробити кар'єру при росіянах.

Влітку 2022 року він добровільно погодився стати окупаційним “старостою” сусіднього села Колодязне.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Куп’янська.

На посаді чоловік повністю поринув у бюрократію загарбників – організовував роботу псевдооргану влади, проводив наради, керував підлеглими та роздавав людям довідки російського зразка.

Рекомендуємо

Коли ЗСУ звільнили район, колаборант просто зібрав речі та повернувся на колишню роботу в Харків, сподіваючись, що про його діяльність ніхто не дізнається.

Проте правоохоронці його вирахували. Колишньому методисту оголосили підозру за колабораціонізм, а суд уже відправив його під варту в СІЗО.

Раніше ми писали:

Здавав своїх і бив людей: експатрульного з Куп’янщини засудили до 15 років за держзраду

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів