Під час окупації мешканець Купʼянська добровільно пішов працювати директором ринку

У Купʼянську викрили чергового колаборанта. Правоохоронці вже завершили спецрозслідування.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передають новини Купʼянська.

У 2022 році, під час окупації Куп’янська, місцевий житель добровільно пішов співпрацювати з росіянами.

Рекомендуємо

Влітку він посів посаду «и. о. директора коммунального предприятия «Купянский городской рынок».

«Колаборант виконував вказівки вищого керівництва, давав доручення підлеглим, розпоряджався фінансами і майном, забезпечуючи роботу підприємства у відповідності до законодавства рф», – зазначають у прокуратурі.

Наразі зрадник переховується від слідства. Його судитимуть заочно. Загрожує колаборанту до 10 років позбавлення волі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів