На Куп’янському напрямку знищили багато ворожої техніки

Українські захисники знищили на Куп’янсько-Лиманському напрямку 4 БМП, станцію РЕБ і склади ворога.

Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у телемарафоні, передає Куп’янськ.

Хоча окупанти дуже часто намагаються прорвати оборону та провести наступальні дії на Куп’янському напрямку, наші герої щоразу дають їм відсіч.

Рекомендуємо

Протягом доби ворог 470 разів відкривав вогонь по позиціях українських захисників. Зокрема здійснив 11 авіанальотів.

Під час одного із зіткнень, окупанти втратили 28 осіб з особового складу, ще 65 отримали поранення.

“Знищено чотири БМП, станцію РЕБ “Стриж” та чотири польові склади з боєприпасами”, – зазначив Череватий.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів