Минулої доби ворог завдав ударів по Куп’янському району.
Про це повідомляє голова Харківської ОДА, передає Куп’янськ.
Поки харківські енергетики відновлюють електропостачання на деокупованих територіях, росіяни продовжують знищувати інфраструктуру. Окупанти обстріляли с. Григорівка Куп’янського району. Внаслідок обстрілу, у селі було пошкоджено лінії електропередач.
Під вогнем опинилося і село Вільхуватка Куп’янського району. Там руйнувань зазнав приватний будинок, де живуть цивільні люди.
Зокрема обстрілів зазнало смт Великий Бурлук Куп’янського району. Там також було пошкоджено приватний будинок.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




