Спецтехніку на Куп’янщині окупанти або розграбували, або знищили.
Про це повідомляє заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов, передає Куп’янськ.
Деокуповані населені пункти на Харківщині продовжують забезпечувати спецтехнікою та обладнанням. Нещодавно у Куп’янську громаду передали чергову техніку.
Автопарк комунальних підприємств Куп’янщини ворог знищив та розграбував під час окупації та внаслідок ворожих ударів. Зараз там відновлюють матеріально-технічну базу, щоб забезпечити життєдіяльність громади.
Тепер на Куп’янщині з’явився новий асенізатор. Іванов зазначив, що забезпечення новою технікою деокупованих громад продовжиться.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




