Купʼянськ відвідав лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук

Артист не вперше відвідує Купʼянськ після його деокупоції.

Про це повідомляє Купʼянська МВА, передає Куп’янськ.

​​Святослав Вакарчук відвідав місто Куп’янськ та виступив перед працівниками Купʼянської МВА та правоохоронцями. Він виконав найвідоміші пісні гурту та представив авторські пісні.

“Для мене велика честь тут бути. Зараз це буде мій вже 231 маленький імпровізований виступ. Я хочу побажати вам наснаги й оптимізму. Щоб все, що ви робите в цей непростий час, було гідно оцінене людьми”, – зазначив Вакарчук.

У свою чергу, музиканту презентували пам’ятну відзнаку “КУП’ЯНСЬК. Нескорений! Незламний! Український!”. Її виготовили спеціально до річниці деокупації Куп’янського району.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів