Ще близько тисячі людей залишається у Купʼянську. Ворог полює на поліцейських, медиків, рятувальників і цивільних. Ситуація – критична.
Про це повідомляють новини Купʼянська з посиланням на голову Харківської ОДА Олега Синєгубова.
З кожним днем ситуація у Купʼянську лише погіршується. Окупанти вдаються до штурмів, але ЗСУ тримають оборону.
У місті наразі залишається 991 людина, які живуть у жахливих умовах – без світла, води та газу.
При цьому росіяни не дозволяють навіть щось відремонтувати, вони просто полюють на ремонтників. Також бʼють по поліцейських, медиках і рятувальниках.
«Кожен виїзд на допомогу цивільним – це окрема спецоперація», – заявив Синєгубов.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




