Судитимуть колаборантку, що під час окупації, очолила «відділ культури, молоді та спорту».
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура, передає Куп’янськ.
Під час окупації Купʼянська, 40-річна місцева мешканка добровільно пішла на співпрацю з ворогом. Вона посіла посаду «и. о. начальника отдела культуры, молодежи и спорта военно-гражданской администрации Купянского района».
Жінка видавала накази, приймала та займалася перевезенням і зберіганням грошей, а також вела обліки товарно-грошових звітів.
Колаборантку оголошено у розшук. Заочно її судитимуть у Червонозаводському районному суді Харкова. Їй загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі новин Куп’янська, дивитися фото, відео та читати ексклюзиви — Telegram / Facebook / Google News




